202 Parlak arkaplan resimleri büyük boy kaliteli jpeg resimler, Arkafon arkaplan büyük boy kaliteli

xxmolinaxx 20 Mar 2017

Son Konular

 1. xxmolinaxx

  xxmolinaxx tasarımcı Tasarımcı

  465
  18
  16  [​IMG]


  NOT: Çeviri googleden yapılmıştır

  Digital Space tarafından parlak, parlak 202 Parlak Arka Plan Koleksiyonu tanıtılıyor!
  8 görkemli farklı stilde hazırlanmış bu tablet koleksiyonu, bir tablet arkaplanıyla elle boyanmış olup, kendi benzersiz tasarımlarına parlak ışık efektleri getirme özgürlüğü verir. Web, yazdırma, kullanıcı arayüzü, reklam panosu ve istediğiniz 202 güzel geçmişin büyüleyici çeşitliliği ile herhangi bir tasarıma sahip olun.

  Özellikler
  Yüksek çözünürlük. Arka planlarınız herhangi bir cihazda, Retina ekranlarında ve 3508 * 2480px (A4 @ 300 DPI) çözünürlük sayesinde son derece güzel görünüyor.
  JPEG - Olduğu kadar basit. Hi-res, yüksek kaliteli JPEG'ler, kullandığınız platform veya tasarım yazılımından bağımsız olarak yaratıcı projelerinizden herhangi birine sığacak.
  El işi ayrıntılar. Her bir arka plan, bireysel ruh halini vurgulayan çarpıcı ve ince kalem boyalı ayrıntılardan bolluk içeriyor.
  Rafine Kompozisyonlar. Her kompozisyon, tüm unsurları ve ayırt edici yönleri mükemmel bir sanat eseri haline getirmek için dikkatlice düşünülmüştür.
  Çok Etkiler. Yıldırım ve alevler, plazma ve esrarengiz bulanıklık, dış mekan ışıltısı ve şenlik kıvılcımları - Koleksiyonda yaratıcı bir şekilde keşfedilmeniz için hepsi var.


  JPG l 300 dpi l 605,5 mb


  BURADAN İNDİR
   
 2. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  185,985
  1,180
  38


  ellerine sağlık çok güzel paylaşım.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş