En Fedakar Es Es Li Kimdir, Fedakar Es Es li Hasan Gül, Eskiehir Spor En Fekadar Taraftarı Hasan Gül

zahide 23 Mar 2010

 1. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  168,646
  1,914
  38


  Fedakar Es-Es'li Hasan Gül'den Başkan Sarıoğlu'na teşekkür

  Eskişehirspor'un fedakâr taraftarlarından Hasan Gül, kulübe verdiği destekten dolayı Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. M. Tacettin Sarıoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu.


  [​IMG]

  Eskişehirspor'un maçlarını gece-gündüz, kar-kış demeden yıllarca takip eden ve takımın hiçbir maçını kaçırmayan, bu nedenle 'fedakâr taraftar' olarak bilinen Hasan Gül Başkan Sarıoğlu'na teşekkür plaketi verdi. Eskişehirspor'un her zaman destekçisi olan ve Süper Lig'e çıkmasıyla kulübe yardımını arttıran Başkan Sarıoğlu'na teşekkür eden taraftar Hasan Gül "Eskişehirspor'un her zaman yanında ve destekçisi olduğunuzu bir kez daha bizlere gösterdiniz. Eskişehirspor'a verdiğiniz maddi ve manevi destekleri görüyor ve takdir ediyoruz." dedi. Kendisine yapılan ziyaretten ve hediye edilen plaketten dolayı çok memnun olduğunu söyleyen Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. M. Tacettin Sarıoğlu "Biz bu şehrin gözbebeği olan Eskişehirspor'umuza her zaman güvendik. Takımımız büyük bir başarıyla Süper Lig'e yükselerek Eskişehir halkının inancının karşılığını verdi. İmkânlarımız doğrultusunda maddi ve manevi yardımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz." dedi. Tepebaşı Belediyesi Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıkmasıyla Vilayet Meydanı'nda düzenlenen konserle Mithat Körler'i Eskişehirliler ile buluşturmuş, Eskişehirspor tesislerini ağaçlandırmış ve hazırlattığı özel şampiyonluk bayraklarını vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtmıştı.

  kaynak: eskişehirspor.com

   
 2. arnavutali

  arnavutali ÜYE

  1,492
  0
  0


  GÜZEL PAYLAŞIMLARIN İÇİN TEŞEKÜRLER[​IMG]
   
 3. burhanettin

  burhanettin ÜYE

  874
  0
  0


  Pasylaşımlar için teşekürler eskişehir demek fedakarlık demek herzaman yendigi için degil göz zevki verdigi için herkonumda eskişehirim bir başka dogalık üstün oldugu için
   
 4. PeRiKıZı

  PeRiKıZı ÜYE

  9,745
  1
  0


  Paylaşım için teşekkürler..Emeklerinize sağlık..
   
 5. ::ÇisiL::

  ::ÇisiL:: ÜYE

  19,158
  11
  0


  Paylaşım adına tşkrlrr emeğine sağlık Zahidemm...
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş