Kisaca bİyoĞrafİm, Durmuş KARABAĞLI kimdir, Durmuş KARABAĞLI nın Hayatı, Durmuş KARABAĞLI nin Öz Geç

karabagli43 25 Nis 2010

 1. karabagli43

  karabagli43 ÜYE

  207
  5
  0


  KISACA BİYOĞRAFİM

  1942 Yılında Emirdağ Yeniköy'de doğmuşum. İlk okulu kendi köyümde,orta okulu Emirdağ'da okudum. 1962-1963 öğretim yılı Eskişehir Lisesi mezunuyum. Liseden sonra kendi köyümden Lutfiye Alhan ile evlendim ve askere gittim. Askerlik dönüşü Emirdağ Belediyesine Gelir ve Tahakkuk memuru olarak işe girdim. Oradan 1969 yılında Esbanka geçtim. Bankanın tüm birimlerinde görev aldım. Teftiş heyeti biriminde iken müdürlüğe kadar yükselerek 7 yıl müdürlük yaptım. 1990 yılı sonunda emekli oldum.

  Halen Kütahya'da ikamet etmekteyim. 3 kız ve 1 erkek çocuk babasıyım.Şiir ve yazı yazmayı,kitap okumayı,yurtiçi ve dışı seyahati eşimle birlikte gezmeyi severim.Para kolleksiyonu yapmayı,eski ibrik,kılıç vs. biriktirme meraklarım arasındadır. Tarihi yerleşim yerleri ve ören yerleri en çok görmek istediğim yerlerdir. İçki,kumar ve sigara alışkanlığım yoktur. İnsanları severim yaratandan ötürü.

  En nefret ettiklerim ikiyüzlülük,riya ,yalakalık,çıkarcılık ve gurur ve kibirliliktir. Tüm insanlara Allahtan esenlik sıhhat ve mutluluk dolu yaşamlar dilerim.

  DURMUŞ KARABĞLI
   


 2. Allahım uzun ömür versin Arkadaşım


  [​IMG]
   
 3. zahide

  zahide Administrator Site Yetkilisi Administrator

  165,653
  1,869
  38


  hocam allah uzun ömürler versin, nice mutluluklar sizinle olsun daha,
   
 4. arnavutali

  arnavutali ÜYE

  1,434
  0
  0


  SEVGİLİ ŞAİR DOSTTUM HARİKA MÜKENMEL DİZELERİN VAR ALLAH SANA UZUN ÖMÜR VERSİNKİ YENİ YENİ MIZRALAR OKUYALIM SEVGİLE KAL ŞAİR ALLAHA EMANET OL SELAM VE DUA İLE.
  [​IMG]
   
 5. ..::MaViS::..

  ..::MaViS::.. tasarımcı Tasarımcı

  783
  0
  0


  Sağlıklı, esenlik dolu günler dilerim...
   
 6. ORHAN AFACAN

  ORHAN AFACAN ÜYE

  374
  10
  0


  bukadar güçlü kalemler arasında işim zor selamlar
   
 7. karabagli43

  karabagli43 ÜYE

  207
  5
  0


  Sayın Orhan bey sizinki büyük tevazu. Teşekkür ederim. Ama her zaman kalem kalemden üstündür. sevgi ve saygı dileklerimle.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş